JesteÅ› tutaj:

Dzień: 2019-02-20

Nabór do projektu „Kulturalny Chotów”

WiÄ™cej o: Nabór do projektu „Kulturalny Chotów”

Åšwietlica Wiejska w Chotowie oraz Stowarzyszenie SpoÅ‚eczno-Kulturalne Gminy Mokrsko ogÅ‚aszajÄ… nabór do projektu „Kulturalny Chotów”, sfinansowanego ze Å›rodków Fundacji ORLEN-DAR SERCA. Wszyscy zainteresowani, bez wzglÄ™du na wiek, mogÄ… wziąć udziaÅ‚ w zajÄ™ciach z emisji gÅ‚osu, teatralnych, plastycznych i graffiti. A wszystko skoncentrowane wokół opowieÅ›ci o BiaÅ‚ej Damie. WiÄ™cej „Nabór do projektu „Kulturalny Chotów””

Zajęcia z miłością w tle

Więcej o: Zajęcia z miłością w tle

Pierwszy tydzieÅ„ ferii w Åšwietlicy Wiejskiej w Chotowie upÅ‚ynÄ…Å‚ pod znakiem Å›wiÄ™ta zakochanych. Przez kolejne trzy dni grupa dzieci i mÅ‚odzieży braÅ‚a udziaÅ‚ w zajÄ™ciach, których tematem przewodnim byÅ‚o jedno z najsilniejszych uczuć – miÅ‚ość. Pierwszego dnia powstaÅ‚y piÄ™kne serca, do przygotowania których wykorzystano puzzle. WiÄ™cej „ZajÄ™cia z miÅ‚oÅ›ciÄ… w tle”