JesteÅ› tutaj:

Dzień: 2019-04-04

Zajęcia z aparatem w ręku

Więcej o: Zajęcia z aparatem w ręku

29 marca już po raz drugi w Åšwietlicy Wiejskiej w Chotowie odbyÅ‚y siÄ™ zajÄ™cia fotograficzne, które poprowadziÅ‚ mÅ‚ody fotograf – Janek Gmur. Tym razem uczestnicy zagÅ‚Ä™bili siÄ™ w tajniki wykonywania portretów. Dowiedzieli siÄ™ nie tylko, jak wykonać dobre zdjÄ™cie, ale też, jak do niego pozować. Tematyka na tyle przypadÅ‚a do gustu uczestnikom, że szybko przenieÅ›li siÄ™ z pomieszczeÅ„ Å›wietlicy na Å‚ono natury. PowstaÅ‚y fantastyczne zdjÄ™cia, które zapewne nasi uczestnicy wykorzystajÄ…. WiÄ™cej „ZajÄ™cia z aparatem w rÄ™ku”

Koncert charytatywny w Ożarowie

Więcej o: Koncert charytatywny w Ożarowie

24 marca w Ożarowie odbyÅ‚ siÄ™ zorganizowany przez GminnÄ… BibliotekÄ™ PublicznÄ… w Mokrsku oraz Stowarzyszenie Książka oraz Kawa wyjÄ…tkowy koncert na rzecz Beaty Bieszczad zmagajÄ…cej siÄ™ z chorobÄ… nowotworowÄ…. Na scenie zaprezentowali siÄ™ wspaniali wokaliÅ›ci: Zofia Szpikowska wraz z mÅ‚odzieżą z Powiatowego MÅ‚odzieżowego Domu Kultury i Sportu w Wieluniu, Katarzyna Panaszek, Paulina JarzÄ…b, mÅ‚odzież z Chotowa i Jagoda Majtyka. WiÄ™cej „Koncert charytatywny w Ożarowie”