Jesteś tutaj:

Dzień: 4 kwietnia 2019

Zajęcia z aparatem w ręku

Więcej o: Zajęcia z aparatem w ręku

29 marca już po raz drugi w Świetlicy Wiejskiej w Chotowie odbyły się zajęcia fotograficzne, które poprowadził młody fotograf – Janek Gmur. Tym razem uczestnicy zagłębili się w tajniki wykonywania portretów. Dowiedzieli się nie tylko, jak wykonać dobre zdjęcie, ale też, jak do niego pozować. Tematyka na tyle przypadła do gustu uczestnikom, że szybko przenieśli się z pomieszczeń świetlicy na łono natury. Powstały fantastyczne zdjęcia, które zapewne nasi uczestnicy wykorzystają. Więcej „Zajęcia z aparatem w ręku”

Koncert charytatywny w Ożarowie

Więcej o: Koncert charytatywny w Ożarowie

24 marca w Ożarowie odbył się zorganizowany przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Mokrsku oraz Stowarzyszenie Książka oraz Kawa wyjątkowy koncert na rzecz Beaty Bieszczad zmagającej się z chorobą nowotworową. Na scenie zaprezentowali się wspaniali wokaliści: Zofia Szpikowska wraz z młodzieżą z Powiatowego Młodzieżowego Domu Kultury i Sportu w Wieluniu, Katarzyna Panaszek, Paulina Jarząb, młodzież z Chotowa i Jagoda Majtyka. Więcej „Koncert charytatywny w Ożarowie”