Jesteś tutaj:

Dzień: 17 kwietnia 2019

O Świętach Wielkanocnych z maluchami

Więcej o: O Świętach Wielkanocnych z maluchami

15 kwietnia 2019 r. grupa maluchów z przedszkola w Komornikach, korzystając z pięknej pogody, odwiedziła miejscową filię biblioteczną wraz z panią Honoratą Goclik. Tematem spotkania były zbliżające się Święta Wielkanocne. Po wysłuchaniu krótkiej historii świątecznej, mali przyjaciela biblioteki otrzymali zadanie pokolorowania malowanki ze świątecznym jajkiem. Prace były bardzo pomysłowe, a maluchy zachwycone. Więcej „O Świętach Wielkanocnych z maluchami”

Przygotowania do Świąt Wielkanocnych w Chotowie

Więcej o: Przygotowania do Świąt Wielkanocnych w Chotowie

13 kwietnia grupa dzieci i młodzieży spotkała się w Świetlicy Wiejskiej w Chotowie, by wspólnie przygotować wielkanocne ozdoby.Tradycyjnie już pojawiły się kolorowe jajka, kurczaki, zające i wyjątkowe lubiane wianuszki. Pomysłowość uczestników kolejny już raz zaskakuje. Powstały interesujące prace, które będą ozdobą podczas świątecznych spotkań. Więcej „Przygotowania do Świąt Wielkanocnych w Chotowie”

Pierwsza pomoc w Chotowie!

Więcej o: Pierwsza pomoc w Chotowie!

11 kwietnia Świetlicę Wiejską w Chotowie odwiedzili strażacy – ratownicy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Komornikach, którzy przeprowadzili warsztaty z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej. W bardzo zrozumiały sposób przedstawili podstawowe informacje na temat udzielania pomocy poszkodowanemu. Uczestnicy mogli również przećwiczyć swoje umiejętności, wykorzystując do tego celu fantoma. Więcej „Pierwsza pomoc w Chotowie!”