JesteÅ› tutaj:

Dzień: 2019-04-17

O Świętach Wielkanocnych z maluchami

Więcej o: O Świętach Wielkanocnych z maluchami

15 kwietnia 2019 r. grupa maluchów z przedszkola w Komornikach, korzystajÄ…c z piÄ™knej pogody, odwiedziÅ‚a miejscowÄ… filiÄ™ bibliotecznÄ… wraz z paniÄ… HonoratÄ… Goclik. Tematem spotkania byÅ‚y zbliżajÄ…ce siÄ™ ÅšwiÄ™ta Wielkanocne. Po wysÅ‚uchaniu krótkiej historii Å›wiÄ…tecznej, mali przyjaciela biblioteki otrzymali zadanie pokolorowania malowanki ze Å›wiÄ…tecznym jajkiem. Prace byÅ‚y bardzo pomysÅ‚owe, a maluchy zachwycone. WiÄ™cej „O ÅšwiÄ™tach Wielkanocnych z maluchami”

Przygotowania do ÅšwiÄ…t Wielkanocnych w Chotowie

Więcej o: Przygotowania do Świąt Wielkanocnych w Chotowie

13 kwietnia grupa dzieci i mÅ‚odzieży spotkaÅ‚a siÄ™ w Åšwietlicy Wiejskiej w Chotowie, by wspólnie przygotować wielkanocne ozdoby.Tradycyjnie już pojawiÅ‚y siÄ™ kolorowe jajka, kurczaki, zajÄ…ce i wyjÄ…tkowe lubiane wianuszki. PomysÅ‚owość uczestników kolejny już raz zaskakuje. PowstaÅ‚y interesujÄ…ce prace, które bÄ™dÄ… ozdobÄ… podczas Å›wiÄ…tecznych spotkaÅ„. WiÄ™cej „Przygotowania do ÅšwiÄ…t Wielkanocnych w Chotowie”

Przedszkolaki z Komornik w świątecznym nastroju

Więcej o: Przedszkolaki z Komornik w świątecznym nastroju

12 kwietnia 2019 r. FiliÄ™ BibliotecznÄ… w Komornikach odwiedziÅ‚a grupa starszaków z miejscowego przedszkola, którym towarzyszyÅ‚a pani MaÅ‚gorzata Makówka. W goÅ›cinnych progach biblioteki powitaÅ‚a przedszkolaków pani Jadwiga Zawadzka, zapowiadajÄ…c, że spÄ™dzÄ… tu wspaniaÅ‚e chwile. WiÄ™cej „Przedszkolaki z Komornik w Å›wiÄ…tecznym nastroju”

Pierwsza pomoc w Chotowie!

Więcej o: Pierwsza pomoc w Chotowie!

11 kwietnia ÅšwietlicÄ™ WiejskÄ… w Chotowie odwiedzili strażacy – ratownicy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Komornikach, którzy przeprowadzili warsztaty z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej. W bardzo zrozumiaÅ‚y sposób przedstawili podstawowe informacje na temat udzielania pomocy poszkodowanemu. Uczestnicy mogli również przećwiczyć swoje umiejÄ™tnoÅ›ci, wykorzystujÄ…c do tego celu fantoma. WiÄ™cej „Pierwsza pomoc w Chotowie!”