Jesteś tutaj:

Dzień: 2019-04-25

Godziny pracy świetlic wiejskich

Informujemy, że w dniach 26 i 27 kwietnia (piątek i sobota) nieczynna będzie Świetlica Wiejska w Słupsku, natomiast 27 kwietnia (sobota), w dniach 2-4 maja (czwartek – sobota) oraz w dniach 10-11 maja (piątek-sobota) Świetlica Wiejska w Chotowie. Za utrudnienia przepraszamy!

„Mała książka – wielki człowiek”

Więcej o: „Mała książka – wielki człowiek”

23 kwietnia otrzymaliśmy bardzo cenną przesyłkę, a w niej certyfikat za udział w projekcie „Mała książka – wielki człowiek”. W okresie od września do grudnia 2018 roku Gminna Biblioteka w Mokrsku uczestniczyła w pilotażowej edycji projektu. Każdy czytelnik urodzony w 2015 roku otrzymywał wyprawkę czytelniczą oraz za każdą kolejną wizytę w bibliotece, połączoną z wypożyczeniem książki, naklejkę. Więcej „„Mała książka – wielki człowiek””