Jesteś tutaj:

Dzień: 2019-06-05

V Rekreacyjny Rajd Pieszo-Rowerowy za nami!

Więcej o: V Rekreacyjny Rajd Pieszo-Rowerowy za nami!

2 czerwca 2019 r. już po raz piąty zorganizowano Rekreacyjny Rajd Pieszo-Rowerowy. Na trasie dawnej kolejki wąskotorowej pojawili się mieszkańcy gminy Mokrsko, gminy Wieluń oraz gminy Praszka, dzieci, młodzież oraz dorośli, miłośnicy aktywnego spędzania czasu wolnego.
Po rocznej przerwie, rajd ponownie zakończył się w gospodarstwie agroturystycznym w Ożarowie. Więcej „V Rekreacyjny Rajd Pieszo-Rowerowy za nami!”

Tydzień Bibliotek z przedszkolakami z Komornik

Więcej o: Tydzień Bibliotek z przedszkolakami z Komornik

Z okazji Tygodnia Bibliotek Filię Biblioteczną w Komornikach odwiedziły miejscowe przedszkolaki. 13 maja w skromne progi książnicy przybyła grupa maluchów wraz z panią Honoratą Goclik. Po przywitaniu przez bibliotekarkę oraz przeczytaniu krótkiego opowiadania o przygodach Olafa, dzieci uczestniczyły w różnych zabawach ruchowych, takich jak: „Stary niedźwiedź mocno śpi”, „Mało nas”, „Ojciec Wirgiliusz”, „Baloniku mój malutki”. Więcej „Tydzień Bibliotek z przedszkolakami z Komornik”