Jesteś tutaj:

Dzień: 2019-06-10

Konkurs „Mikrogranty w Łódzkiem” rozstrzygnięty!

Więcej o: Konkurs „Mikrogranty w Łódzkiem” rozstrzygnięty!

Został już rozstrzygnięty tegoroczny konkurs Mikrogranty w Łódzkiem 2019: 20 lokalnych inicjatyw, w którym aplikować mogły grupy nieformalne za pośrednictwem organizacji pozarządowych.
Z przyjemnością informujemy, że wśród 20 laureatów znalazły się dwie grupy nieformalne z terenu gminy Mokrsko, których wnioski oceniono na maksymalną liczbę punktów. Więcej „Konkurs „Mikrogranty w Łódzkiem” rozstrzygnięty!”

Godziny pracy biblioteki w Mokrsku

Więcej o: Godziny pracy biblioteki w Mokrsku

Informujemy, że ze względu na wysokie temperatury, skróceniu uległy godziny pracy Gminnej Biblioteki Publicznej w Mokrsku. W dniach 10-12 czerwca czynna będzie do godz. 16.00.
Za utrudnienia przepraszamy!

Zaproszenie na „Nocne bajania”

Więcej o: Zaproszenie na „Nocne bajania”

Świetlica Wiejska w Chotowie wraz ze Stowarzyszeniem Społeczno-Kulturalnym Gminy Mokrsko zapraszają na podsumowanie projektu „Kulturalny Chotów” – „Nocne bajania”, które odbędzie się 14 czerwca w Chotowie. Podczas spotkania wystąpią uczestnicy projektu w widowisku „Biała Dama”, a także zespół ludowy „Włościanie” z Chotowa. Więcej „Zaproszenie na „Nocne bajania””