JesteÅ› tutaj:

Dzień: 2019-07-25

Godziny pracy bibliotek i świetlic wiejskich

Więcej o: Godziny pracy bibliotek i świetlic wiejskich

Informujemy, że w dniach 26 lipca oraz 1-3 sierpnia nieczynna będzie Świetlica Wiejska w Chotowie. Na 27 lipca (sobota) zaplanowano zajęcia w terenie, dlatego też świetlica będzie zamknięta. Ze względu na urlop pracowników w dniach 7-23 sierpnia nieczynne będą Filia Biblioteczna i Świetlica Wiejska w Komornikach, a w dniach 7-17 sierpnia Świetlica Wiejska w Słupsku. Za utrudnienia przepraszamy!

Wakacyjne zajęcia w Krzyworzece

Więcej o: Wakacyjne zajęcia w Krzyworzece

W minionÄ… Å›rodÄ™, 24 lipca, dzieci z Filii Bibliotecznej w Krzyworzece uczestniczyÅ‚y w zajÄ™ciach plastycznych. W przerwie miÄ™dzy zajÄ™ciami graÅ‚y w gry planszowe oraz gry rozwijajÄ…ce pamięć i spostrzegawczość. Po skoÅ„czonych zajÄ™ciach mogÅ‚y jeszcze dowolnie wykorzystać czas wolny. Nie zabrakÅ‚o tradycyjnej już zabawy w chowanego oraz berka. WiÄ™cej „Wakacyjne zajÄ™cia w Krzyworzece”