JesteÅ› tutaj:

Dzień: 2019-08-14

Audycje radiowe #natropie

Więcej o: Audycje radiowe #natropie

W ramach projektu #natropie mÅ‚odzież ze Åšwietlicy Wiejskiej w Chotowie, wykorzystujÄ…c wiedzÄ™ dorosÅ‚ych mieszkaÅ„ców gminy Mokrsko, przygotowaÅ‚a audycje radiowe poÅ›wiÄ™cone dawnym zwyczajom, obrzÄ™dom, tradycjom… Nie udaÅ‚oby siÄ™ to, gdyby nie ogromne zaangażowanie p. Magdaleny Jaroch z Radia Ziemi WieluÅ„skiej, za co dziÄ™kujemy.
Przez kolejnych 5 tygodni efektów pracy bÄ™dzie można wysÅ‚uchać w każdÄ… Å›rodÄ™ o godz. 14.00 na antenie Radia Ziemi WieluÅ„skiej! MÅ‚odzież ze Å›wietlicy na pierwszÄ… audycjÄ™ zaprasza już 14 sierpnia, o godz. 14.00!! WiÄ™cej „Audycje radiowe #natropie”

Informacja o XIII Sejmiku Wiejskich Zespołów Teatralnych

Więcej o: Informacja o XIII Sejmiku Wiejskich Zespołów Teatralnych

Wielkimi krokami zbliża się nowy, proponowany w czerwcu, termin XIII Sejmiku Wiejskich Zespołów Teatralnych w Komornikach, przypadający na 14 – 15 września 2019 r. Mamy nadzieję, że ten czas okaże się bardziej dogodny dla nas wszystkich i spotkamy się w licznym gronie.
Zapraszamy do zgÅ‚aszania grup teatralnych w terminie do 2 wrzeÅ›nia. WiÄ™cej „Informacja o XIII Sejmiku Wiejskich Zespołów Teatralnych”

Zajęcia w rytmach zumby w Chotowie

Więcej o: Zajęcia w rytmach zumby w Chotowie

9 sierpnia Åšwietlica Wiejska w Chotowie zaprosiÅ‚a dzieci na wakacyjne zajÄ™cia zumby. Do wspólnej zabawy i poznawania nowych kroków zachÄ™caÅ‚a instruktor Paulina PrzybyÅ‚ek, którÄ… dzielnie wspomagaÅ‚ najmÅ‚odszy zumbowicz w gminie Mokrsko – BÅ‚ażej. Nie wszyscy najmÅ‚odsi dali siÄ™ jednak porwać energetycznej muzyce. Niektórzy póki co bacznie obserwowali, by nastÄ™pnym razem pochwalić siÄ™ znajomoÅ›ciÄ… kroków. WiÄ™cej „ZajÄ™cia w rytmach zumby w Chotowie”