Jesteś tutaj:

Dzień: 14 sierpnia 2019

Audycje radiowe #natropie

Więcej o: Audycje radiowe #natropie

W ramach projektu #natropie młodzież ze Świetlicy Wiejskiej w Chotowie, wykorzystując wiedzę dorosłych mieszkańców gminy Mokrsko, przygotowała audycje radiowe poświęcone dawnym zwyczajom, obrzędom, tradycjom… Nie udałoby się to, gdyby nie ogromne zaangażowanie p. Magdaleny Jaroch z Radia Ziemi Wieluńskiej, za co dziękujemy.
Przez kolejnych 5 tygodni efektów pracy będzie można wysłuchać w każdą środę o godz. 14.00 na antenie Radia Ziemi Wieluńskiej! Młodzież ze świetlicy na pierwszą audycję zaprasza już 14 sierpnia, o godz. 14.00!! Więcej „Audycje radiowe #natropie”

Informacja o XIII Sejmiku Wiejskich Zespołów Teatralnych

Więcej o: Informacja o XIII Sejmiku Wiejskich Zespołów Teatralnych

Wielkimi krokami zbliża się nowy, proponowany w czerwcu, termin XIII Sejmiku Wiejskich Zespołów Teatralnych w Komornikach, przypadający na 14 – 15 września 2019 r. Mamy nadzieję, że ten czas okaże się bardziej dogodny dla nas wszystkich i spotkamy się w licznym gronie.
Zapraszamy do zgłaszania grup teatralnych w terminie do 2 września. Więcej „Informacja o XIII Sejmiku Wiejskich Zespołów Teatralnych”

Zajęcia w rytmach zumby w Chotowie

Więcej o: Zajęcia w rytmach zumby w Chotowie

9 sierpnia Świetlica Wiejska w Chotowie zaprosiła dzieci na wakacyjne zajęcia zumby. Do wspólnej zabawy i poznawania nowych kroków zachęcała instruktor Paulina Przybyłek, którą dzielnie wspomagał najmłodszy zumbowicz w gminie Mokrsko – Błażej. Nie wszyscy najmłodsi dali się jednak porwać energetycznej muzyce. Niektórzy póki co bacznie obserwowali, by następnym razem pochwalić się znajomością kroków. Więcej „Zajęcia w rytmach zumby w Chotowie”