Jesteś tutaj:

Dzień: 2019-09-20

XIII Sejmik Wiejskich Zespołów Teatralnych w Komornikach

Więcej o: XIII Sejmik Wiejskich Zespołów Teatralnych w Komornikach

14 września odbył się XIII Sejmik Wiejskich Zespołów Teatralnych, jednak tym razem nie w Ożarowie, a w Komornikach. Otworzył go Zbigniew Dąbrowski – Wójt Gminy Mokrsko, a poprowadził Maciej Bieszczad.
Przed komisją artystyczną zaprezentowały się trzy grupy. Jako pierwszy wystąpił TEATR sPokoleń z widowiskiem „Nie wszyscy złodzieje przychodzą kraść”. Sztukę „Ślepe uczucie magistra Wyprostka” zaprezentował Teatr Bezdomny im. B. Hrabala w Żarowie. A na zakończenie wystąpił Zespół Śpiewaczo-Obrzędowy z Ożarowa ze spektaklem „Sacrum”. Więcej „XIII Sejmik Wiejskich Zespołów Teatralnych w Komornikach”

Odbierz wyprawkę czytelniczą!

Więcej o: Odbierz wyprawkę czytelniczą!

Jeśli Twoje dziecko urodziło się w latach 2013 – 2016, przyjdź do Gminnej Biblioteki Publicznej w Mokrsku lub jednej z filii w Komornikach, Ożarowie, Krzyworzece i odbierz wyprawkę czytelniczą.

„PIERWSZE CZYTANKI DLA…” PRZEDSZKOLAKA – kolejna odsłona kampanii Mała książka – wielki człowiek, organizowanej przez Instytut Książki. Więcej „Odbierz wyprawkę czytelniczą!”