Jesteś tutaj:

Dzień: 2022-04-05

Więcej o: Rusza projekt „Lokomotywą po wiedzę – Eco Fashion – projekt ekologiczno-artystyczny dla dzieci z województwa łódzkiego”

Po dwuletnim zawieszeniu, Łódzki Dom Kultury i Gminna Biblioteka Publiczna w Mokrsku od 1 kwietnia 2022 r. rozpoczyna realizację projektu „Lokomotywą po wiedzę – Eco Fashion – projekt ekologiczno-artystyczny dla dzieci z województwa łódzkiego”, który dofinansowany jest ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi. Projekt został objęty honorowym patronatem Marszałka Województwa Łódzkiego Grzegorza Schreibera. Więcej „Rusza projekt „Lokomotywą po wiedzę – Eco Fashion – projekt ekologiczno-artystyczny dla dzieci z województwa łódzkiego””