JesteÅ› tutaj:

Dzień: 2022-07-20

Zbiórka funduszy na zakup nowości!

Więcej o: Zbiórka funduszy na zakup nowości!

Szanowni Państwo!

Gminna Biblioteka Publiczna w Mokrsku od wielu lat prężnie rozwija swojÄ… dziaÅ‚alność, dostosowujÄ…c jÄ… do potrzeb czytelników i mieszkaÅ„ców gminy. Nasze dziaÅ‚ania dostrzegane sÄ… na szczeblu krajowym – od 8 lat zajmujemy II miejsce w regionie w Rankingu bibliotek organizowanym przez Instytut Książki z Krakowa i RzeczpospolitÄ….  Od kilku lat, szczególnÄ… uwagÄ™ poÅ›wiÄ™camy najmÅ‚odszym czytelnikom. ZbudowaliÅ›my dla nich PoczytalniÄ™ – ChatkÄ™ Babci Jagi, miejsce, gdzie mogÄ… poczytać książki, systematycznie, co sobotÄ™, a w wakacje częściej, organizowane sÄ… zajÄ™cia dla dzieci. WiÄ™kszość z tych dziaÅ‚aÅ„ realizujemy wÅ‚asnymi siÅ‚ami, bez dodatkowych kosztów lub pozyskujemy Å›rodki zewnÄ™trzne. WiÄ™cej „Zbiórka funduszy na zakup nowoÅ›ci!”