JesteÅ› tutaj:

Dzień: 2022-11-02

Więcej o: Nasza biblioteka jak Narodowa Biblioteka z najnowocześniejszym systemem bibliotecznym!

W Gminnej Bibliotece Publicznej w Mokrsku zostaÅ‚ wdrożony najnowoczeÅ›niejszy system biblioteczny Alma wraz z wyszukiwarkÄ… Primo. NarzÄ™dzia te wykorzystujÄ… najlepsze biblioteki na Å›wiecie jak Uniwersytetu Harvarda lub Oksfordzki. DziÄ™ki temu czytelnicy otrzymali szybki dostÄ™p do informacji o zbiorach biblioteki i dostÄ™p do poÅ‚Ä…czonych katalogów Biblioteki Narodowej – bazy zawierajÄ…cej ponad 25 mln jednostek zbiorów i codziennie powiÄ™kszanej o kolejne nowoÅ›ci wydawnicze. PrzeÅ‚oży siÄ™ to na zwiÄ™kszenie jakoÅ›ci obsÅ‚ugi czytelników, obniżenie kosztów zwiÄ…zanych z utrzymywaniem infrastruktury informatycznej oraz optymalizacjÄ™ czasu pracy bibliotekarzy WiÄ™cej „Nasza biblioteka jak Narodowa Biblioteka z najnowoczeÅ›niejszym systemem bibliotecznym!”