Finał projektu Lokomotywą po wiedzę – Eco Fashion

W dniu 30 listopada 2022 r. uczestniczyliśmy w uroczystym finale projektu realizowanego przez Łódzki Dom Kultury „Lokomotywą po wiedzę – Eco Fashion – projekt ekologiczno-artystyczny dla dzieci z województwa łódzkiego”, który dofinansowany był ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi. Projekt został objęty honorowym patronatem Marszałka Województwa Łódzkiego Grzegorza Schreibera.

W projekcie brały udział 32 instytucje kultury z województwa łódzkiego i 640 uczestników! Gratulujemy wszystkim zaangażowanym w realizację, a szczególnie młodym projektantom za stworzenie oryginalnych i wyjątkowych kreacji! Dziękujemy grupie młodzieży i dzieci ze szkoły w Mokrsku, które uczestniczyły w działaniach i przygotowały eco stroje oraz pokaz ECO FASHION. Choć nasz pokaz nie zdobył wyróżnienia, to i tak uważam za najlepszy! BYŁA MOC!

Szczególne wyrazy uznania należą się trójce młodych projektantów, których stroje zostały nagrodzone w finałowym konkursie.

GRATULUJEMY:

Lenie Ciupa,