Gminna Biblioteka Publiczna w Mokrsku w projekcie „Mała książka – wielki człowiek”

Z radością i dumą ogłaszamy, że Gminna Biblioteka Publiczna w Mokrsku zakwalifikowała się do kolejnej edycji projektu „Mała książka – wielki człowiek” skierowanego do dzieci w wieku przedszkolnym. W tym roku do projektu zgłosiło się 6626 bibliotek posiadających oddziały dziecięce – to o 765 placówek więcej niż w roku ubiegłym i aż 85% wszystkich bibliotek publicznych w Polsce

Już jesienią Mali Czytelnicy będą mogli odebrać w bibliotekach przygotowane specjalnie dla nich Wyprawki Czytelnicze.

Mamy wielką nadzieję, że w tym roku jeszcze więcej przedszkolaków oraz ich rodziców zapała miłością do książek i czytania. Już dziś serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału jesienią w projekcie.