Jesienne zajęcia z przedszkolakami w Filii Bibliotecznej w Komornikach

W dniu 18.10.2019 r. starsza grupa przedszkolaków z panią Honoratą Goclik odwiedziła bibliotekę w Komornikach. Tematem zajęć była przepiękna pora roku – jesień. Bibliotekarka wprowadziła przedszkolaków w jesienny nastrój, czytając im krótkie opowiadanie pt.: „Ostatni liść” Włodzimierza  Dulemba z książki „Cztery pory baśni – jesień” oraz kilka wierszy o jesieni z książeczki Joanny Kiercz „Wierszyki dydaktyki”. Następnie przedszkolaki zabrały się do wykonania jesiennego drzewka. Po skończonej pracy dziewczynki wybrały jeszcze książki, które pani przeczyta im w przedszkolu. Spotkanie zakończyło się wspólnym zdjęciem, na którym zaprezentowały swoje prace. Prawda, że są piękne? Dziękujemy starszakom za pracowite spotkanie i życzymy przyjemnej lektury!