Jolanta Szwalbe w naszej bibliotece!

Gminna Biblioteka Publiczna w Mokrsku już po raz drugi zaprosiła wszystkie czytelniczki na spotkanie z Jolantą Szwalbe – łodzianką, autorką pięciu antologii cytatów, optymistką z zawodu. 22 lutego przybyłe panie przeniosły się do rzeczywistości magicznej. Autorka zabrała je w podróż do ogrodu myśli znanych ludzi. W ciągu godziny opowiadała przede wszystkim o czerpaniu radości z życia. Chętnie także udzielała rad, popartych oczywiście cytatami zgromadzonymi w swych antologiach. Starała się uświadomić naszym czytelniczkom, że bez względu na wiek kryją w sobie nowe piękno i nieodkryte talenty, a życie mierzy się tak naprawdę chwilami zapierającymi dech w piersiach.

Pani Jolanta okazała się osobą niezwykle pogodną, życzliwą, uśmiechniętą, z ogromnym poczuciem humoru. W czytelni zapanowała ciepła, wręcz rodzinna atmosfera. Każda z czytelniczek mogła otrzymać dedykację od autorki.

Wszystkim bardzo serdecznie dziękujemy za miłe spotkanie. Żałujemy jedynie, że tak mało czytelniczek zdecydowało się ten dzień spędzić w naszych skromnych progach.