Konkurs recytatorski w Ożarowie

Filia Biblioteczna w Ożarowie ogłosiła konkurs recytatorski poświęcony twórczości Marii Konopnickiej. Konkurs odbył się 26 maja, a do udziału w nim zgłosiło się 9 uczennic z miejscowej szkoły podstawowej.

Występy oceniała komisja konkursowa w składzie: Halina Gniłka – dyrektor Zespołu Szkoły i Przedszkola w Ożarowie, Małgorzata Stanek – wychowawca kl. III, nauczyciel w Zespole Szkoły i Przedszkola w Ożarowie, Jadwiga Zawadzka – kierownik Filii Bibliotecznej w Komornikach. Recytatorów podziwiali uczniowie klasy III.

Komisja nie miała łatwego zadania. Uczestniczki wybrały wiersze dość trudne. Postanowiono jednak wyłonić trzech laureatów. I miejsce zajęła Anna Szaniec, II – Sylwia Dudzik, a na najniższym stopniu podium stanęła Oliwia Kamieniak. Dla wszystkich młodych recytatorek przewidziano dyplomy i nagrody książkowe. Serdecznie im gratulujemy!

Fot. Aleksandra Ladra