„Para-buch! Książka w ruch!” także w Mokrsku!

Gminna Biblioteka Publiczna w Mokrsku znalazła się wśród 100 bibliotek z pięciu województw, które wezmą udział w projekcie „Para-buch! Książka w ruch!”
„Para-buch! Książka w ruch!” to projekt łączący w sobie promocję książki popularnonaukowej, rozbudzanie wśród młodszych dzieci ciekawości świata, rozwój ich umiejętności językowych i kształtowanie nawyku czytania.
Edycję pilotażową projektu „Para-buch! Książka w ruch!” realizuje Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego we współpracy z niemiecką fundacją Deutsche Telekom Stiftung.

Dzięki projektowi, po wakacjach będziemy organizować dla dzieci w wieku 3-10 lat, spotkania z literaturą popularnonaukową, połączone z działaniami edukacyjnymi i animacyjnymi. Będą gry, zabawy i eksperymenty!!!

Już się bardzo cieszymy na realizację!