Podsumowanie projektu „Pociąg do legend” już wkrótce!

Gminna Biblioteka Publiczna ma zaszczyt zaprosić na podsumowanie projektu „Pociąg do legend”, które odbędzie się 9 października w Ożarowie. Poprzedzi je marsz trasą dawnej kolejki wąskotorowej. O godz. 14.00 zaplanowano spotkanie miłośników aktywnego spędzania czasu wolnego na przystanku dawnej ciuchci w Ożarowie, skąd wszyscy zebrani przejdą do Domu Ludowo-Strażackiego. Tam natomiast podsumowane zostaną wszystkie działania projektowe. Na ożarowskiej scenie zaprezentują się młodzi aktorzy, realizujący słuchowisko, którzy zainscenizują jego fragmenty. W czasie trwania podsumowania będzie można podziwiać wystawę militariów „U zarania niepodległości”. O godz. 17.00 rozpocznie się natomiast charytatywny maraton zumby, z którego dochód przeznaczony zostanie na leczenie Żanety Szczuki, zmagającej się z chorobą nowotworową. Na zakończenie dnia odbędzie się dyskoteka. Serdecznie zapraszamy!

Informacja z 5 października:

Ze względu na zapowiadaną typowo jesienną pogodę, spotkanie na przystanku dawnej ciuchci w Ożarowie zaplanowane na godz. 14.00 przeniesione zostaje do Domu Ludowo-Strażackiego w Ożarowie na godz. 15.00. Pomimo to zachęcamy wszystkich entuzjastów aktywnego spędzania czasu wolnego do udziału w marszu trasą dawnej kolejki wąskotorowej!! Do zobaczenia w Ożarowie 9 października!!

Organizatorzy: Łódzki Dom Kultury Instytucja Kultury Samorządu Województwa Łódzkiego i Gminna Biblioteka Publiczna w Mokrsku

Informacja o dofinansowaniu-kolor!