Przygotowania do uruchomienia biblioteki trwajÄ…!

Szanowni Czytelnicy,

W związku z ogłoszeniem przez Rządowy Zespół Zarządzania Kryzysowego informacji o stopniowym wznawianiu działalności bibliotek w związku z wejściem w drugi etap znoszenia z dniem 4 maja ograniczeń związanych z epidemią, uprzejmie informujemy, że Gminna Biblioteka Publiczna w Mokrsku przygotowuje się do udostępnienia zbiorów czytelnikom.

Zanim uruchomimy wypożyczanie musimy przygotować wszystko zgodnie z obowiązującymi wymogami sanitarnymi, zapewniającymi bezpieczeństwo zarówno czytelnikom jak i pracownikom.

Biblioteka będzie otwarta w bardzo ograniczonym zakresie. Planuje się zdalne udostępnianie zbiorów. Wypożyczenia i zwroty książek odbywać się będą w wyznaczonych godzinach, bez możliwości korzystania z pomieszczeń bibliotecznych. Zaleca się korzystanie z katalogu online biblioteki: https://szukamksiążki.pl/SkNewWeb/astart/420 i zamawianie książek przez Internet lub telefonicznie.
Stosowane informacje o funkcjonowaniu Biblioteki będą się ukazywać na stronie Biblioteki oraz na Facebooku.

Prosimy jeszcze o cierpliwość.