„Rusz lenia- coś dla ciała, coś dla ducha…”

Powiększ obraz

Od początku listopada z powodzeniem jest realizowany projekt „Rusz lenia- coś dla ciała, coś dla ducha…”. Uczestniczki projektu chętnie uczestniczą w działaniach w ramach dwóch bloków tematycznych – ćwiczeń rozciągająco – relaksacyjnych oraz cyklu sobotnich warsztatów.

Półmetek działań już za nami – a więc spotkania z p. Wiolą Banik – Strzała na środowych ćwiczeniach, które cieszą się tak dużą popularnością, że zdarzają się dni, w których brakuje miejsc do ćwiczeń. Za nami również warsztaty kulinarne z p. Magdaleną Kowalską, w ramach których przygotowaliśmy min. przepyszną zupę z soczewicą i ogórkiem kiszonym. Natomiast na zajęciach z szycia z p. Magdaleną Idzikowską prowadząca wykazała się niemałą cierpliwością i z entuzjazmem pokazywała nam jak uszyć torby zakupowe i poszewki na jaśki. Oto kilka zdjęć z naszych spotkań 🙂

 

Paulina Przybyłek

Projekt dofinansowano w ramach Programu Mikrogranty „Łódzkie na plus” 2019 realizowanego przez Centrum OPUS, finansowanego ze środków Samorządu Województwa Łódzkiego oraz Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014 – 2020.