SEJMIK WIEJSKICH ZESPOŁÓW TEATRALNYCH W OŻAROWIE ODWOŁANY!

Niestety, rok 2021 okazał się niesprzyjający organizacji Sejmiku Wiejskich Zespołów Teatralnych w Ożarowie. Do udziału w Sejmiku zgłosił się tylko jeden zespół. Zespół, który od początku ożarowskiego sejmikowania był razem z nami – ,,Teatr Bezdomny” z Żarowa. Kontaktowałyśmy się z pozostałymi zespołami, dopytywałyśmy, czy jest szansa na udział. Odpowiedź zawsze była taka sama: „nie mamy gotowego widowiska, pandemia nie pozwalała na próby…”.

W tej sytuacji, w porozumieniu z Towarzystwem Kultury Teatralnej w Warszawie, podjęliśmy decyzję o odwołaniu i w tym roku sejmiku w Ożarowie. Widowiska SEBASTOPOL i UPADEK CIOCI LUIZY przygotowane przez Teatr Bezdomny obejrzy i zrecenzuje wysłannik TKT w siedzibie zespołu.

Wierzymy, że to ostatni rok bez spotkań ożarowskich.

Do zobaczenia za rok!