SUKCES SZACHOWY KRZYWORZEKI W PÓŁFINAŁACH WOJEWÓDZKICH!

W dniu 9.12.2019 r. w Powiatowym Młodzieżowym Domu Kultury i Sportu w Wieluniu zostały rozegrane Rejonowe Mistrzostwa Powiatu Wieluńskiego Szkół Podstawowych w Szachach w ramach rozgrywek Szkolnego Związku Sportowego. W kategorii „Igrzyska Młodzieży Szkolnej” 1 miejsce po wcześniejszym sukcesie na mistrzostwach powiatowych zajęła drużyna Szkoły Podstawowej w Krzyworzece wyprzedzając Szkołę Podstawową w Skomlinie. Obie drużyny awansowały do finału województwa łódzkiego w Zgierzu. Miejsce trzecie zajęła Szkoła Podstawowa w Kwiatkowicach. Dyrektorem ZSiP w Krzyworzece jest Małgorzata Kieler, a instruktorem Sekcji Szachowej w Krzyworzece, działającej przy Gminnej Bibliotece Publicznej  w Mokrsku,  jest Krzysztof Jarząbek. Drużyna z Krzyworzeki wystąpiła w składzie:

Filip Przybyłek

Tobiasz Strózik,

Mateusz Piechota,

Nikola Smolnik

Marta Chałupczyńska.

Gratulujemy zwycięzcom i życzymy powodzenia na zawodach wojewódzkich w Zgierzu.