Zajęcia wakacyjne w bibliotekach i świetlicach

Nadszedł czas wakacji, a wraz z nim upragniony wypoczynek. Nie wszyscy jednak marzą o błogim leniuchowaniu. I z tą myślą biblioteki i świetlice wiejskie zaplanowały zajęcia dla dzieci i młodzieży, chcących aktywnie wypoczywać. Już dziś biblioteka w Mokrsku zaprasza dzieci i młodzież codziennie od poniedziałku do piątku na godz. 10.00 na wspólne czytanie bajek i zajęcia animacyjne. Filia Biblioteczna w Krzyworzece zaprasza w środy (24 lipca, 21 i 18 sierpnia) na zajęcia animacyjne (gry planszowe, zajęcia plastyczne). Świetlica Wiejska w Komornikach zaprasza natomiast na zajęcia plastyczne (m.in.: masa solna, zimna porcelana, papierowa wiklina). Ich termin uzgodniony zostanie z chętnymi do udziału uczestnikami. Zachęcamy więc do kontaktu z instruktorem świetlicy. A Świetlica Wiejska w Chotowie zaprasza dzieci na zajęcia z cyklu „Zaczytana świetlica” – „Wśród bohaterów bajek”, które odbędą się 23 lipca, o godz. 17.00. Na dzieci czekają gry i zabawy związane – oczywiście – z bohaterami bajek.
Informacje o kolejnych zajęciach pojawiać się będą na bieżąco na naszej stronie.