Zaproszenie do udziału w VII Gminnym Przeglądzie Kolęd

UrzÄ…d Gminy Mokrsko, Orkiestra DÄ™ta, Zespół Åšpiewaczo – ObrzÄ™dowy z Ożarowa, Zespół SzkoÅ‚y i Przedszkola w Ożarowie oraz Gminna Biblioteka Publiczna w Mokrsku zapraszajÄ… do udziaÅ‚u w VII Gminnym PrzeglÄ…dzie KolÄ™d, który odbÄ™dzie siÄ™ 25 stycznia 2015 r. w Ożarowie.

W przeglądzie mogą brać udział soliści, grupy oraz zespoły instrumentalne bez względu na wiek. Można przygotować jasełka lub zaśpiewać kolędy. Jedynym ograniczeniem jest czas występu, który nie może przekraczać 20 min w przypadku przedstawienia i 10 min. (max. 3 kolędy) w przypadku kolęd (organizator zastrzega sobie prawo skrócenia występu w przypadku dużej ilości występujących).

Regulamin oraz karta zgłoszenia dostępne są poniżej:

Przegląd kolęd karta zgłoszenia

Przegląd kolęd2015 regulamin

Zgłoszenia przyjmowane są do 10 stycznia 2015 r.

Bliższych informacji udziela Gminna Biblioteka Publiczna w Mokrsku w godz. 10.00 – 17.00.
Nr telefonu: 43 841 18 06

plakat przegląd kolęd-page-001