Zaproszenie do udziału w VIII Przeglądzie Kolęd

UrzÄ…d Gminy Mokrsko, Gminna Biblioteka Publiczna, Orkiestra DÄ™ta, Zespół Åšpiewaczo-ObrzÄ™dowy oraz ZSiP w Ożarowie zapraszajÄ… do aktywnego udziaÅ‚u w VIII PrzeglÄ…dzie KolÄ™d „Åšpiewajcie i grajcie Mu…”, który odbÄ™dzie siÄ™ 17 stycznia 2016 r. w Domu Ludowo – Strażackim w Ożarowie.

W przeglądzie mogą brać udział soliści, grupy oraz zespołu instrumentalne, bez względu na wiek. Więcej informacji w Regulaminie Przeglądu.

Warunkiem uczestnictwa jest dostarczenie karty zgłoszenia do Gminnej Biblioteki Publicznej w Mokrsku, 98-345 Mokrsko 233, gbpmokrsko@wp.pl, fax 043/8411806, w terminie do 8 stycznia 2016 r.

karta zgłoszenia

Bliższych informacji udziela Gminna Biblioteka Publiczna w Mokrsku w godz. 10.00 – 17.00.