Zaproszenie na casting do słuchowiska!

Lubisz wcielać się w różne role? Masz ciekawy głos i dobrą dykcję? Chcesz choć na chwilę przenieść się w czasy Władysława Łokietka?

Gminna Biblioteka Publiczna w Mokrsku zaprasza wszystkich chętnych na casting do słuchowiska opartego na legendzie o ucieczce Władysława Łokietka przed Krzyżakami. Słuchowisko przygotowane zostanie we współpracy z Radiem Ziemi Wieluńskiej m.in. w baszcie Męczarnia w Wieluniu.

Na zgłoszenia czekamy do 11 sierpnia 2014 r.

Już dziś wypełnij poniższy formularz i przynieś go do biblioteki lub prześlij na adres: gbpmokrsko@wp.pl.

casting-formularz

Słuchowisko zrealizowane zostanie w ramach projektu „Wielka historia małej ojczyzny. Magia wspomnień – Krzyworzeka” dofinansowanego ze środków Łódzkiego Domu Kultury – Instytucji Kultury Samorządu Województwa Łódzkiego.

CASTING-page-001