Zmiana terminu tegorocznego Sejmiku Wiejskich Zespołów Teatralnych

W zwiÄ…zku z bardzo maÅ‚ym zainteresowaniem zespołów teatralnych udziaÅ‚em w tegorocznym Sejmiku Wiejskich Zespołów Teatralnych, który miaÅ‚ siÄ™ odbyć 29-30 czerwca 2019 r. w Komornikach, główny organizator Sejmikowych przeglÄ…dów – Towarzystwo Kultury Teatralnej w Warszawie oraz Organizator XIII Sejmiku Wiejskich Zespołów Teatralnych w Komornikach – Gminna Biblioteka Publiczna w Mokrsku, podjÄ™li decyzjÄ™ o zmianie terminu tegorocznego wydarzenia. WstÄ™pnie nowy termin zostaÅ‚ ustalony na 14-15 wrzeÅ›nia 2019 r. Mamy nadziejÄ™, że bÄ™dzie on dogodniejszy dla zespołów, a wydÅ‚użony czas umożliwi przygotowanie cennych widowisk, wpisujÄ…cych siÄ™ w zaÅ‚ożenia sejmikowe, utrzymujÄ…cych tradycyjnie wysokÄ… jakość artystycznÄ… naszego spotkania.
Nowy termin zgłoszeń podamy niebawem.
Za zmianÄ™ przepraszamy!!