Tydzień Bibliotek w Komornikach

W całej Polsce w dniach 8-15 maja obchodzony jest Tydzień Bibliotek.Z tej okazji w bibliotece w Komornikach przygotowano gazetkę, zachęcającą do wypożyczania i czytania książek, które mogą stać się prawdziwym uzależnieniem.
Natomiast 14 maja bibliotekę odwiedziły przedszkolaki z Komornik. Wicedyrektor – p. Honorata Goclik zaprosiła na spotkanie Wójta Gminy Mokrsko – p. Tomasza Kąckiego, którego poproszono o przeczytanie ulubionej baśni z dzieciństwa, Z powodu wyjazdu służbowego nie mógł on jednak dotrzeć. Na spotkanie przybyła natomiast sekretarz gminy – p. Małgorzata Stanek, która z przyjemnością przeczytała kilka baśni. Następnie dzieci kolorowały malowanki przygotowane przez bibliotekarkę – p. Jadwigę. Na zakończenie tego miłego spotkania mali czytelnicy zostali obdarowani cukierkami przez gościa.
Nie tylko na twarzach przedszkolaków gościł uśmiech. Zadowolona była również p.Jadwiga. Biblioteka mogła obchodzić swoje święto w gronie wspaniałych czytelników.

IMG_0112 IMG_0115 IMG_0116 IMG_0121 IMG_0125 IMG_0126 IMG_0127 IMG_0130