Jesteś tutaj:

Dzień: 2019-03-04

Pyszne zajęcia w Słupsku

Więcej o: Pyszne zajęcia w Słupsku

Świetlica Wiejska w Słupsku postanowiła uczcić Tłusty Czwartek. I dlatego tego dnia zorganizowano wspólne pieczenie uwielbianych przez wszystkich faworków. Pomimo skromnego grona, uczestnicy z zapałem wzięli się do pracy. Najwięcej radości sprawiło im wałkowanie ciasta i wreszcie formowanie faworków. Kreatywność dzieci nie miała granic. Więcej „Pyszne zajęcia w Słupsku”

Ferii czas w Komornikach

Więcej o: Ferii czas w Komornikach

Dzieci i młodzież z Komornik mogły skorzystać w czasie ferii z zajęć organizowanych przez świetlicę wiejską i filię biblioteczną. 16 lutego wszyscy chętni wzięli udział w zajęciach plastycznych „Z masą solną i zimną porcelaną w tle”, których efektem były przepiękne prace. Uczestnikom szczególnie przypadła do gustu zimna porcelana. Więcej „Ferii czas w Komornikach”

Biblioteczne rozmowy o karnawale

Więcej o: Biblioteczne rozmowy o karnawale

21 lutego w Gminnej Bibliotece Publicznej w Mokrsku odbyły się pierwsze w 2019 roku zajęcia z uczestnikami Środowiskowego Domu Samopomocy w Mokrsku. Rozmawialiśmy o karnawale i zwyczajach związanych z tym okresem. Nie wszyscy zdają sobie sprawę z tego, co oznacza słowo karnawał, choć zapewne wszyscy wiedzą, co się z tym okresem wiąże. Więcej „Biblioteczne rozmowy o karnawale”