Jesteś tutaj:

Dzień: 2022-11-22

Marcin Kostrzyński i Ewa Ciężka w bibliotece w Mokrsku!

Więcej o: Marcin Kostrzyński i Ewa Ciężka w bibliotece w Mokrsku!

W sobotę 19 listopada 2022 w bibliotece w Mokrsku działo się, oj działo się! Niektórzy spędzili z nami cały dzień! Zajęcia trwały, z małymi przerwami, od godziny 11.00 do godziny 17.00. Ale nikt się nie nudził! Były i zajęcia ZUMBY, i biblioterapia, a o 13.00 przyjechał do biblioteki śliczny, mały gość – suczka Dejzi z opiekunką Panią Ewą Cieżką. Uczestnicy projektu „Profilaktyczna moc przyrody – uzależnienia idą w las” poznali zasady świadomego i mądrego opiekowania się swoim pupilem. Przedstawione zostały zalety posiadania zwierzęcego przyjaciela, który jest najlepszym terapeutą leczącym wszystkie smutki. Dejzi pochwaliła się swoimi umiejętnościami. Pokazała, jak wiele można pieska nauczyć i niemalże z nim rozmawiać. Zabawa była przednia! Więcej „Marcin Kostrzyński i Ewa Ciężka w bibliotece w Mokrsku!”