Dzień Pingwina w bibliotece w Krzyworzece

Mimo panujących obostrzeń i zakazów, filię biblioteczną w Krzyworzece odwiedzili niecodzienni goście, jak im się udało przekroczyć granicę? Pozostanie jednak tajemnicą….

Pingwiny, bo to o nich mowa – 25 kwietnia obchodzą swoje święto i właśnie w Krzyworzece postanowiły uczcić to swoje święto 😊 w bibliotece, która ma  swoje nowe lokum w budynku OSP.

Pingwiny jako, że bardzo ciekawskimi nielotami są, zwiedziły  cały budynek i stwierdziły, że jednak w bibliotece jest najprzytulniej.

Zapraszamy do obejrzenia wystawki choćby wirtualnie, bo niestety pingwiny nie zabawią tu za długo, będzie to zależne od aury pogodowej, bo jak wszystkim wiadomo są to ptaki, które żyją na półkuli południowej czyli tam gdzie jest bardzo zimno.

Ilona Hałupka