Konkurs na postać z bajki rozstrzygnięty!

29 stycznia Filia Biblioteczna w Ożarowie rozstrzygnęła konkurs na maskÄ™, na najlepiej przedstawionÄ… postać z bajki. RozstrzygniÄ™cie nastÄ…piÅ‚o na balu noworocznym – „Choince” – który odbyÅ‚ siÄ™ w miejscowej szkole podstawowej. Wspólnie bawili siÄ™ m.in. księżniczki, Tygrysek ze Stumilowego Lasu, duch, a nawet Zorro. W bajkowej scenerii wybrano i nagrodzono laureatów. Wszystkich „przebieraÅ„ców” obdarowano cukierkami.

Zwyciężyli uczniowie klasy I: Bartek Ciężki i Sylwia Dudzik. Natomiast wśród starszych uczestników nie wyłowiono zwycięzców. Wszystkim dziękujemy za wspólną zabawę i gratulujemy pomysłowości!

Wydarzenie zorganizowano zgodnie z wnioskiem o udzielenie dofinansowania na zakup nowości wydawniczych w 2014 roku ze środków finansowych Biblioteki Narodowej dla bibliotek publicznych zgodnie z potrzebami partnerskich bibliotek szkolnych –priorytet 2.

DSC04604 DSC04607 DSC04608 DSC04609