Najlepsza ilustracja do książki wybrana!

30 kwietnia upłynął ostateczny termin składania prac plastycznych do konkursu na „Ilustrację do ulubionej książki mojej babci i dziadka”, ogłoszonego przez Filię Biblioteczną w Krzyworzece oraz Bibliotekę Szkolną. Konkurs przeznaczony był dla wszystkich uczniów miejscowej szkoły podstawowej. Wpłynęło 20 kolorowych prac wykonanych dowolną techniką. Komisja konkursowa w składzie: przewodnicząca Jadwiga Zawadzka, Halina Buczek, Marta Mamzerowska, Renata Cieślak, nie miała łatwego zadania. Jednak po obejrzeniu prac i przyznaniu punktów wybrała trzy najlepsze prace:
I miejsce (78 punktów) – Aleksandra Kieler z kl. VI. (praca nr 14),
II miejsce (76 punktów) – Martyna Kusiak z kl. II. (praca nr 18),
III miejsce (59 punktów) – Agata Zadworna z kl. II. (praca nr 17),
Wyróżniono natomiast dwie prace:
nr 20 wykonaną przez Julię Stachulec z kl.I,
nr 12 wykonaną przez Bartka Wlazłego z kl.V.
Zwycięzcy otrzymają nagrody książkowe!
Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy za udział w konkursie i piękne prace.
Konkurs zorganizowano zgodnie z wnioskiem o udzielenie dofinansowania na zakup nowości wydawniczych w 2014 roku ze środków finansowych Biblioteki Narodowej dla bibliotek publicznych zgodnie z potrzebami partnerskich bibliotek szkolnych – priorytet 2.

IMG_0494 IMG_0498 IMG_0503 IMG_0504 IMG_0508 IMG_0509 IMG_0510