Plan warsztatów w ramach projektu „Z Ojczystym na ty…”

Informujemy, że rozpoczynają się warsztaty w ramach projektu „Z ojczystym na ty…”. Na zajęcia zapraszamy osoby, które zgłosiły chęć uczestnictwa w warsztatach i przy realizacji słuchowiska.

Plan warsztatów:
11 lipca (sobota) – godz. 13.00-15.00 – warsztaty dubbingowe z p. Grzegorzem Pawlakiem,
12 lipca (niedziela) – godz. 14.00-16.00 – warsztaty dubbingowe z p. Grzegorzem Pawlakiem,
13 lipca (poniedziałek) i 14 lipca (wtorek) – godz. 10.00-12.00 – warsztaty logopedyczne z p. Edytą Majewską.
Zajęcia odbywać się będą w czytelni biblioteki w Mokrsku (nad ośrodkiem zdrowia).
A w sobotę (11 lipca) o godz. 20.00 zapraszamy na wspólne ognisko integracyjne dla uczestników warsztatów, które odbędzie się na Motylu (okolice Komornik).
Więcej informacji w bibliotece.

„Dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu Ojczysty – dodaj do ulubionych”.

NCK_jezyk-ojczysty-zNCK_kolor-CMYK-01