Zaproszenie na X Sejmik Wiejskich Zespołów Teatralnych i 100-lecie Orkiestry Dętej w Ożarowie

Gminna Biblioteka Publiczna w Mokrsku oraz Gmina Mokrsko zapraszają na X już Sejmik Wiejskich Zespołów Teatralnych, który odbędzie się 2-3 lipca w Ożarowie. W programie przewidziano występy amatorskich grup teatralnych: Włyniaki BIS, Teatr Bezdomny im. B. Hrabala w Żarowie, Twój Teatr, Teatr Zza Boru, Zespół Śpiewaczo-Obrzędowy z Ożarowa. Na scenie zaprezentują się również soliści: Wanda Majtyka oraz Zbigniew Kryściak. Natomiast na 3 lipca zaplanowano Jubileusz 100-lecia istnienia Orkiestry Dętej z Ożarowa. Specjalnie dla przybyłych tego dnia zagrają orkiestry dęte z Ożarowa, Skomlina oraz Orkiestra Cementownia Warta.

plakat na sejmik 2016