Menu Zamknij

Biblioteki w Ożarowie, Komornikach i Krzyworzece nieczynne. Biblioteka w Mokrsku z dyżurem w sobotę!

Szanowni czytelnicy,

zgodnie z wydanymi rekomendacjami biblioteki publiczne na ternie gminy Mokrsko zostają zamknięte dla czytelników od 9 do 29 listopada 2020 r.

Jednak, w tym trudnym czasie nie chcemy zostawić swoich czytelników bez ukochanej lektury, dlatego biblioteka w Mokrsku wprowadza dyżury dla czytelników.

W każdą sobotę w godzinach od 9.00 do 13.00 będzie można odebrać książki zamówione przez system biblioteczny MAK+, telefonicznie, mailowo lub przez FACEBOOK.

Kontakt do biblioteki:

• Tel: 438411806 w sobotę w godzinach od 9.00 do 13.00.
  • e-mail: gbpmokrsko@wp.pl

Biblioteka w Mokrsku wprowadza możliwość zamówienia książek z dostawą do domu.

Szczegóły należy ustalić z bibliotekarzem pod numerem tel. 438411806

Zapraszamy do przeglądania zbiorów na stronie biblioteki w Mokrsku: https://biblioteka.mokrsko.pl/ w zakładce „katalog książek MAK+”.

Zwroty zbiorów bibliotecznych na czas zamknięcia Biblioteki nie będą przyjmowane.

Kary za niezwrócone w terminie zbiory biblioteczne od dnia zamknięcia do odwołania nie będą naliczane.

Na podstawie Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 6 listopada 2020 r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Dz. U. z 2020 r. poz.1972) oraz rekomendacji Biblioteki Narodowej