Mikołajkowe spotkanie z przedszkolakami w Komornikach

Filia Biblioteczna w Komornikach poczuła już świąteczną atmosferę. 3. grudnia gościła bowiem dzieci z miejscowego przedszkola, które przybyły wraz z panią Honoratą Goclik. Przy pięknie ubranej już choince pani Jadwiga – kierownik filii, przeczytała młodym czytelnikom książkę Ewy Stadtmuller „Mikołajkowy zawrót głowy”. Bajka wprowadziła wszystkich w klimat świąt i oczywiście bardzo się podobała. Przedszkolaki chętnie też odgadywały zagadki, chociaż nie wszystkie były łatwe. Potem specjalnie dla p. Jadwigi zaśpiewały piosenkę o zimowych bałwankach, której nauczyły się w przedszkolu. Świetnie się również bawiły przy malowankach. Niektórzy zdążyli nawet pomalować kilka. Na zakończenie mali goście otrzymali słodki upominek. Pani Jadwiga żałowała tylko, że tak dużo dzieci ze względu na chorobę nie mogło uczestniczyć w bibliotecznym spotkaniu. Przedszkolaki obiecały jednak odwiedzać bibliotekę częściej, co niezmiernie ucieszyło p. Jadwigę. I, jak przystało na grzecznych czytelników, serdecznie podziękowały za spotkanie.

IMG_0074 IMG_0075 IMG_0077 IMG_0078 IMG_0079 IMG_0081 IMG_0083