Starszaki odwiedziły bibliotekę w Komornikach

12 września Filię Biblioteczną w Komornikach odwiedziła grupa starszaków z miejscowego przedszkola, którym towarzyszyły panie Aneta Bujak oraz Małgorzata Makówka. Małych gości serdecznie powitała kierownik filii – Jadwiga Zawadzka, która zaproponowała wspólne przeczytanie książeczki „Martynka na wsi”. Przedszkolaki nie tylko słuchały uważnie historii, ale też odpowiadali na pytania związane z przeczytanym tekstem. Udzielili wszystkich prawidłowych odpowiedzi, czym mile zaskoczyli panią Jadwigę. Po lekturze dzieci kolorowały sowy – symbol mądrości. Na zakończenie otrzymały dyplomy przyjaciela książek i biblioteki, które specjalnie dla nich wykonała pani Jadwiga. I tym razem nie zapomniała ona również o łakociach dla przemiłych gości, którzy obiecali odwiedzać bibliotekę przynajmniej raz w miesiącu. Pani Jadwiga również złożyła im obietnicę, że nie tylko będzie im czytać książeczki, ale zawsze też przygotuje ciekawe zajęcia. A znając naszą bibliotekarkę, jesteśmy pewni, że z tej obietnicy wywiąże się perfekcyjnie.

img_1567 img_1568 img_1569 img_1570 img_1572 img_1573 img_1574 img_1576 img_1577 img_1578