Zaproszenie do udziału w Święcie Sportu 2017

Zapraszamy wszystkich mieszkańców gminy Mokrsko i gmin ościennych do udziału w Święcie Sportu 2017, które odbędzie się w dniach 9-10 września na terenie kompleksu Orlik w Mokrsku.

W sobotę chętni mogą wziąć udział w rozgrywkach w piłkę nożną i siatkówkę:

Mokrsko Cup 2017 – rozgrywki w piłkę nożną będą się toczyć w trzech kategoriach wiekowych: do 10. roku życia (rocznik 2007 i młodsi), do 14. roku życia (rocznik 2003 i młodsi) oraz OPEN. Drużyny 6-osobowe (bramkarz+5 zawodników w polu) i maksymalnie 2 zawodników rezerwowych.

Mokrsko Grand Prix 2017 – rozgrywki w siatkówkę w kategorii OPEN. Drużyny 6 osobowe i maksymalnie 2 zawodników rezerwowych

Natomiast w niedzielę uczestnicy zmierzą się w koszykówce oraz w Nordic Walking:

Streetball Explosive Cup 7 – siódma już edycja święta koszykówki w Mokrsku. Rozgrywki w kategorii OPEN, drużyny 4-osobowe. Ciekawe i atrakcyjne konkursy.

Mokrsko Nordic Walking 2017 – kategoria OPEN indywidualna.

Zachęcamy do zapoznania się z regulaminami rozgrywek:

Mokrsko Cup 2017

Mokrsko Grand Prix 2017

Streetball Explosive Cup 7

Mokrsko Nordic Walking 2017

Karta zgłoszenia drużyny oświadczenie rodzica/opiekuna uczestnika niepełnoletniego

Gwarantujemy pozytywne emocje i wrażenia oraz ciekawe nagrody dla zwycięzców.

Organizatorami imprezy są: Gmina Mokrsko, Stowarzyszenie Społeczno – Kulturalne Gminy Mokrsko, Gminna Biblioteka Publiczna w Mokrsku, Klub Zawsze Młodzi i Aktywni, Drużyna Taka Paka Mokrsko.

Patronat Honorowy nad wydarzeniem objął Wójt Gminy Mokrsko, a Patronat Medialny – Radio Ziemi Wieluńskiej.