Zmiana terminu tegorocznego Sejmiku Wiejskich Zespołów Teatralnych

W związku z bardzo małym zainteresowaniem zespołów teatralnych udziałem w tegorocznym Sejmiku Wiejskich Zespołów Teatralnych, który miał się odbyć 29-30 czerwca 2019 r. w Komornikach, główny organizator Sejmikowych przeglądów – Towarzystwo Kultury Teatralnej w Warszawie oraz Organizator XIII Sejmiku Wiejskich Zespołów Teatralnych w Komornikach – Gminna Biblioteka Publiczna w Mokrsku, podjęli decyzję o zmianie terminu tegorocznego wydarzenia. Wstępnie nowy termin został ustalony na 14-15 września 2019 r. Mamy nadzieję, że będzie on dogodniejszy dla zespołów, a wydłużony czas umożliwi przygotowanie cennych widowisk, wpisujących się w założenia sejmikowe, utrzymujących tradycyjnie wysoką jakość artystyczną naszego spotkania.
Nowy termin zgłoszeń podamy niebawem.
Za zmianę przepraszamy!!