Kolejny projekt biblioteki – „Zaplecze kultury – zakup wyposażenia”

Gminna Biblioteka Publiczna w Mokrsku otrzymała dofinansowanie na realizację zadania „Zaplecze kultury – zakup wyposażenia” w ramach programu Rozwój infrastruktury kultury/Infrastruktura domów kultury dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Budżet projektu wynosi 17 808 zł, z czego biblioteka otrzymała dotację w wysokości 15 000 zł. Środki przeznaczone zostaną na zakup sprzętu nagłośnieniowo – oświetleniowego oraz namiotów niezbędnych do organizacji imprez plenerowych. W ramach zadania zakupione zostaną: reflektory teatralne, mikser, wzmacniacz, mikrofony bezprzewodowe oraz pojemnościowe, subwoofery, kompresor, skrzynie transportowe.

Wyposażenie służyć będzie wszystkim mieszkańcom gminy: dzieciom, młodzieży, dorosłym oraz seniorom. To właśnie z myślą o nich biblioteka przygotowuje swoją ofertę kulturalną. A sprawny, niezawodny i nowoczesny sprzęt jest podstawą każdego przedsięwzięcia. Mieszkańcy będą niewątpliwie korzystać z efektów zadania poprzez udział w wydarzeniach realizowanych w profesjonalnej oprawie technicznej i komfortowych warunkach. A nic tak nie cieszy, jak zadowolenie uczestników organizowanych wydarzeń.