Podsumowanie projektu „RozPRACUJ to z biblioteką”

16 – 17 czerwca w Warszawie odbyło się spotkanie podsumowujące projekty grantowe w ramach „RozPRACUJ to z biblioteką”. Wzięły w nim udział również przedstawicielki Gminnej Biblioteki Publicznej w Mokrsku.

Było to pierwsze spotkanie bibliotek z trzech województw (łódzkiego, świętokrzyskiego i mazowieckiego), w których realizowany jest projekt.  Jednocześnie było to też ostatnie spotkanie w ramach projektu „RozPRACUJ to z biblioteką”, który zakończy się pod koniec sierpnia. Dwudniowe spotkanie niewątpliwie służyło wymianie doświadczeń nabytych podczas realizacji projektów,  zainspirowaniu się pomysłami na kontynuowanie działań adresowanych do osób poszukujących pracy i/lub zawodu, bądź myślących o ich zmianie. Umożliwiono także wszystkim bibliotekom biorącym udział w „RozPRACUJ to z biblioteką” wymianę kontaktów, które z pewnością będą wykorzystywać w przyszłości.

Zachęcamy do przejrzenia zdjęć z tego spotkania: