Zakończyliśmy realizację cyklu spotkań „Pikniki na kocyku”.

W sierpniu i wrześniu w naszej bibliotece przeprowadzono spotkania pod nazwą „Pikniki na kocyku”.

Ten rodzaj integracji i zabawy został zaproponowany przez członków Stowarzyszenia KoK-  Książka oraz Kawa działającym przy naszej książnicy.  W ramach działań projektowych zostały przeprowadzone spotkania, podczas których dzieci razem z rodzicami wspólnie bawiły się, grały, tworzyły zdrowe przekąski. Zajęcia poszerzyły ofertę naszej biblioteki skierowaną do najmłodszych a zakup gier plenerowych niewątpliwie będzie pomocą podczas organizacji kolejnych zajęć.

Projekt dofinansowano w ramach Lokalnego Programu Mikrograntów: Mikrogranty Mokrsko 2023 ze środków Gminy Mokrsko oraz ze środków Narodowego Instytutu Wolności- Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Rządowego Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021-2023 realizowanego przez Centrum OPUS