Niebawem będziemy świętować 105. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. To ważne święto, które jednoczy nas wszystkich jako naród. Dlatego Gminna Biblioteka Publiczna w Mokrsku zaprasza Was serdecznie na koncert patriotyczny, który odbędzie się w parku w Mokrsku.

Wraz z utalentowanymi artystami, Klubem Pasjonatów Historii Wsi Mokrsko, Stowarzyszeniem Gloria Victis i uczniami ze Szkoły Podstawowej z Mokrska chcemy stworzyć niezapomniane, pełne emocji i wzruszeń chwile. Będziemy wspólnie śpiewać hymn narodowy oraz słuchać najpiękniejszych polskich pieśni patriotycznych. Muzyka wzbogacona o piękne aranżacje, połączone z głębokim przekazem, przeniesie nas w czasie, kiedy Polska odzyskała wolność.

Zachęcamy gorąco wszystkich, bez względu na wiek, do przyłączenia się do nas. To wyjątkowa okazja do wspólnego przeżywania naszej historii i kultywowania patriotyzmu.

Zapraszamy Was serdecznie na nasz koncert patriotyczny, który odbędzie się w Parku w Mokrsku w dniu 10.11.2023 o godzinie 18.00. Niech to będzie wyjątkowy wieczór, pełen muzyki, wzruszeń i wspólnie spędzonego czasu.

Razem oddajmy hołd naszej Ojczyźnie.

Do zobaczenia na koncercie!