Jesteś tutaj:

Dzień: 2019-06-19

Zmiana terminu tegorocznego Sejmiku Wiejskich Zespołów Teatralnych

Więcej o: Zmiana terminu tegorocznego Sejmiku Wiejskich Zespołów Teatralnych

W związku z bardzo małym zainteresowaniem zespołów teatralnych udziałem w tegorocznym Sejmiku Wiejskich Zespołów Teatralnych, który miał się odbyć 29-30 czerwca 2019 r. w Komornikach, główny organizator Sejmikowych przeglądów – Towarzystwo Kultury Teatralnej w Warszawie oraz Organizator XIII Sejmiku Wiejskich Zespołów Teatralnych w Komornikach – Gminna Biblioteka Publiczna w Mokrsku, podjęli decyzję o zmianie terminu tegorocznego wydarzenia. Więcej „Zmiana terminu tegorocznego Sejmiku Wiejskich Zespołów Teatralnych”

„Nocne bajania” w Chotowie

Więcej o: „Nocne bajania” w Chotowie

14 czerwca Świetlica Wiejska w Chotowie i Stowarzyszenie Społeczno-Kulturalne Gminy Mokrsko zakończyły realizację projektu „Kulturalny Chotów”. Mieszkańcy nie tylko Chotowa, ale i całej gminy mieli okazję wziąć udział w plenerowym spotkaniu „Nocne bajania”, podczas którego podsumowano działania oraz zaprezentowano efekty realizacji projektu. Więcej „„Nocne bajania” w Chotowie”

Godziny pracy bibliotek i świetlic wiejskich

Więcej o: Godziny pracy bibliotek i świetlic wiejskich

Informujemy, że 21 i 24 czerwca 2019 r. (piątek i poniedziałek) nieczynna będzie Filia Biblioteczna w Krzyworzece. A z powodu urlopu instruktora, do 13 lipca 2019 r. nieczynna będzie Świetlica Wiejska w Słupsku.
Za utrudnienia przepraszamy!